Dziękujemy za wspólny rok z HYDROMISJĄ!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za udział w zajęciach HYDROMISJI w roku szkolnym 2025/2026. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie odkrywać tajemnice wody, poznawać gdańską infrastrukturę wodociągowo-kanalizacyjną i rozmawiać o tym, jak dbać o nasze zasoby wodne.
Rok szkolny dobiegł końca, dlatego zapisy na zajęcia zostały zakończone.
Już we wrześniu wrócimy z ofertą warsztatów na kolejny semestr roku szkolnego. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu GIWK, gdzie opublikujemy szczegóły dotyczące zapisów
i dostępnych terminów.
Do zobaczenia po wakacjach!
