HomeWAKACJE

WAKACJE

Dziękujemy za wspólny rok z HYDROMISJĄ!

 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za udział w zajęciach HYDROMISJI w roku szkolnym 2025/2026. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie odkrywać tajemnice wody, poznawać gdańską infrastrukturę wodociągowo-kanalizacyjną i rozmawiać o tym, jak dbać o nasze zasoby wodne.

 

Rok szkolny dobiegł końca, dlatego zapisy na zajęcia zostały zakończone.

 

Już we wrześniu wrócimy z ofertą warsztatów na kolejny semestr roku szkolnego. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu GIWK, gdzie opublikujemy szczegóły dotyczące zapisów
i dostępnych terminów.

 

Do zobaczenia po wakacjach!

 

 

Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Wysoki kontrast
Wysoki kontrast
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetuj ustawienia